Motywacja

Hello World!

Początki zawsze są najtrudniejsze. Chciałabym się przywitać, przedstawić, ale w sumie nie mam pojęcia, od czego powinnam zacząć. Cześć? Witajcie? A może dzień dobry? Chyba po prostu rozpocznę od klasycznego “Hello World”!

Jestem młodą programistką szukającą swojego miejsca na ziemi. Jeszcze studiuję, powoli tworzę pracę magisterską, już pracuję w zawodzie, a wolny czas dzielę między szarą rzeczywistość i rozwijanie siebie. Do pracy wykorzystuję głównie język Python, ale inne języki i technologie nie są mi obce. Lubię próbować i poznawać nowe rzeczy.  Czasem to zaleta, a czasem wada – z jednej strony mam wiele zainteresowań, a z drugiej bywam przez to przemądrzała za co od razu przepraszam. 😉 Obecne cele i marzenia? Własne cztery kąty, futrzasty przyjaciel, ślub i praca w gamedevie.

Po co założyłam bloga? Żeby się jeszcze bardziej zmobilizować. Do wszystkiego, bo niestety lenistwo to moje drugie imię, a to niespecjalnie idzie w parze ze zdobywaniem szczytów i poszerzaniem horyzontów. Chcę pisać o życiu dziewczyny w branży IT, o książkach i kursach, które mi pomogły, o motywacji, może sama przygotuję jakieś tutoriale dla początkujących z programowania lub modelowania 3D. Cóż więcej mogę teraz powiedzieć? Zapraszam do lektury!

11 thoughts on “Hello World!”

      1. Zaczynam, mam pomysł jak narazie. Chcialabym zrobić własną grafike, więc będzie dużo pracy. Ale myślę ze powinno sie udać 😂

      2. Mam nadzieje, że nie złamie się gdy napotkam jakąś trudność . Niestety do tego mam tendencje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *